Įžūliais plėšimais įtariamų jaunuolių byla perduota teismui (video)

Įžūliais plėšimais įtariamų jaunuolių byla perduota teismui

Kauno policija

Kovo 28 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Kauno apylinkės prokuratūros prokurorais baigė ikiteisminį tyrimą ir kaltinamuoju aktu teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl per 3 dienas įvykdytų 4 ginkluotų plėšimų Kaune ir Kauno rajone, kurių metu iš parduotuvių buvo grobiami kasos aparatai su pinigais.

2012-10-07 apie 19.50 val. Kaune, Brastos g., automobilyje „BMW 316″ policijos pareigūnai sulaikė du įtariamuosius A. S. (gim. 1984 m.) ir E. B. (gim. 1995 m.). Pas juos rasta: du ginklai „Ekol-Voltran Mod.2005 Aras Magnum“ ir „Me 38 Magnum-63″; dėžutė su 12 vnt. mažo kalibro šovinių; juodos spalvos medžiaginė kaukė; žalios spalvos dėžutė, kurioje buvo maišelis su augalinės kilmės medžiaga bei mėlynos spalvos maišelis su baltos spalvos milteliais, kaip įtariama, narkotinėmis medžiagomis; asmens tapatybės kortelė, banko mokėjimo kortelės, vairuotojo pažymėjimas, išduoti kitų asmenų vardu.

Vienas asmuo pasislėpė nuo ikiteisminio tyrimo, tačiau gavus žvalgybinės informacijos R. S. (gim. 1980 m.) buvo sulaikytas Kaune.

Tiriant plėšimus iš parduotuvių, nustatytos ir kitos minėtų asmenų padarytos nusikalstamos veikos: viešosios tvarkos pažeidimas; vagystės iš degalinės (prisipylė degalų ir nuvažiavo nesumokėję), nuo automobilio pavogė valstybinius numerius, kuriuos panaudojo pildamiesi degalus, iš automobilio pavogė akumuliatorių, įvairius reikmenis; svetimo turto sugadinimas (sugadino parduotuvių inventorių (2 parduotuvių savininkams padaryta papildoma žala dėl turto sugadinimo), Kauno r. apgadino automobilį; neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (pas E. B. rasta narkotinių medžiagų). Iš viso įtariamiesiems pareikšti įtarimai dėl 12 nusikalstamų veikų padarymo.

Įtariamieji prisipažino padarę jiems inkriminuojamas nusikalstamas veikas.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *