Įtartinos sniego rogės pasienyje su Baltarusija aptiktos iš sraigtasparnio

sniego rogėsĮtartinas sniego roges Vilniaus rajone prie sienos su Baltarusija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai aptiko iš sraigtasparnio. Prieš tai jas vairavęs asmuo nepakluso jį stabdžiusiems pasieniečiams ir paspruko laukais.

Ketvirtadienį vakare VSAT Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pareigūnai pasienio su Baltarusija ruože, netoli Vilniaus rajono Makutiškių kaimu, pastebėjo važiuojančias sniego roges be valstybinių numerių. Pasieniečiai rogėmis važiavusiam asmeniui nurodė sustoti, tačiau jis nepakluso ir dideliu greičiu nulėkė sniegu užklotais laukais.

Padvarionių užkardos pasieniečiai pagalbos paprašė kolegų iš VSAT Aviacijos rinktinės. Šie iš sraigtasparnio tamsoje patikrino aplinkines vietoves. Iš oro gerai matėsi sniego rogių pėdsakai – jie zigzagais ėjo laukais, paskui driekėsi iki dviejų sodybų, vėliau vėl tęsėsi laukais.

Pagaliau iš oro pasieniečių pilotai griovyje netoli Laibiškių kaimo išvydo likimo valiai paliktas sniego roges. Nuo stabdymo vietos iki čia tiesia linija yra apie kilometrą, tačiau rogių vairuotojas vingiais buvo nuvažiavęs žymiai daugiau.

Sraigtasparnio įgulos nukreipti ir šią vietą atvykę Padvarionių pasieniečiai rado sniego roges „Yamaha“. Gali būti, kad išgirdęs apylinkes žvalgančio VSAT sraigtasparnio garsą rogių vairuotojas suprato netrukus būsiąs aptiktas, todėl palikęs roges ir pasinaudodamas tamsa paspruko pėsčiomis.

Penktadienį buvo ieškoma sniego rogių vairuotojo ir vykdomas šio įvykio tyrimas.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.