Išaiškinti ir sulaikyti narkotikų platintojai (foto)

narkotikai Atliekant ikiteisminį tyrimą, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai, vasario 22-ąją Kalvarijos pasienio poste, bendradarbiaudami su Kriminalinės policijos biuro, Marijampolės pasienio policijos, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei Mažeikių policijos komisariato pareigūnais, nustatė kvaišalų platintojus ir tiekėjus.

Siekiant užkardyti nusikalstamas veikas, susijusias su disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, tądien organizuotos priemonės ir apie 20.30 val. Kalvarijos pasienio poste buvo sustabdytas automobilis Peugeot 607, priklausantis 32-jų Mažeikių gyventojui K.V. Minėtą automobilį vairavo 39-erių metų A.G., taip pat gyvenantis Mažeikiuose.

Policijos pareigūnams apžiūrėjus automobilį buvo rastos slėptuvės, iš kurių išimta apie 17 kilogramų augalinės kilmės medžiagos, kaip įtariama, kanapių. Taip pat mažeikiškio A.G. nuomojamame bute Mažeikiuose kratos metu išimta apie 4,5 kilogramus narkotinių medžiagų. Viso pareigūnai išėmė apie 21,5 kg kanapių.

Minėtieji asmenys suimti trims mėnesiams. Jiems pateikti įtarimai darant nusikaltimus, numatytus Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu). Už įtariamiesiems inkriminuojamus nusikaltimus Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse didžiausia numatyta bausmė yra laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis bei dėl neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų turint tikslą jas platinti Akmenės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių aps. VPK Akmenės r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *