Iš užsienio grįžtantiems ir teisėsaugininkų ieškotiems lietuviams – barjerai pasienyje

pasu_kontroe_orouostasIš užsienio grįžtantiems ir teisėsaugininkų ieškotiems lietuviams – barjerai pasienyje

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė du teisingumo vengusius lietuvius. Vienas vyras pasieniečiams įkliuvo vykstantis į Lietuvą mikroautobusu, kitas – grįžtantis pėsčiomis.

Pirmadienį prieš vidurnaktį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai ties Lazdijų rajono Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrinti sustabdė mikroautobusą „Mercedes Benz“ lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais. Juo iš Jungtinės Karalystės per Lenkiją vyko grupė asmenų. Transporto priemonės vairuotojo bei daugumos keleivių pateikti kelionės dokumentai buvo tvarkingi, tačiau patikros metu paaiškėjo, kad vienas vyras turi nemalonumų su teisėsauga.

Nustatyta, kad užsienyje nuolat gyvenantis 22 metų lietuvis yra ieškomas Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnų. Vyrui yra paskirta kardomojo priemonė suėmimas, o teisėsaugininkai jo ieškojo nuo 2012-ųjų sausio.

Apie vyro sulaikymą VSAT pareigūnai pranešė paieškos iniciatoriui. Pasieniečiai ieškomąjį vėliau perdavė atvykusiam Joniškio policijos konvojui.

Dar vieną vyrą, vengusį teisingumo, pirmadienį Panemunės kontrolės punkte sulaikė Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pasieniečiai. Čia VSAT pareigūnai patikrino pėsčiomis iš Kaliningrado srities į Lietuvą ėjusio vyro dokumentus. Šis patikrą vykdžiusiems pasieniečiams vyras pateikė Lietuvos konsulate Sovetske jam išduotą asmens grįžimo pažymėjimą.

Paaiškėjo, kad 32 metų Tauragės savivaldybės gyventojo kaip asmens, įtariamo nusikaltimo padarymu, ieško Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. VSAT pareigūnai apie sulaikytą ieškomąjį pranešė kolegoms iš Tauragės policijos, kuriems vyras tą pačią dieną ir buvo perduotas.

Šiemet pasieniečiai iš viso sulaikė 57 asmenis, kurių dėl įvairių priežasčių ieškojo teisėsaugininkai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *