Individuali įmonė Kėdainių rajone, įtariama, vertėsi neteisėta veikla (video)

neteiseta veiklaIndividuali įmonė Kėdainių rajone, įtariama, vertėsi neteisėta veikla

Gruodžio 10 d. apie 12.00 val. Kėdainių rajone Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnams tikrinant informaciją, individualios įmonės pastate buvo rasta transporto priemonė „Fiat Ducato“, kurios viduje buvo degalų siurblys su apskaitos skaitikliu ir guminėmis žarnomis.

Taip pat transporto priemonės viduje buvo plastikinė 1 000 l talpykla ir 3 plastikinės 200 l talpyklos su skysčiu, skleidžiančiu dyzelino kvapą. Prie automobilio rastos dar 3 plastikinės 200 l talpyklos su skysčiu, skleidžiančiu dyzelino kvapą. Iš viso buvo rasta apie 2 000 l skysčio, turinčio dyzelino kvapą.

Visi rasti daiktai, priklausantys individualios įmonės savininkui (gimusiam 1969 m.), paimti. Surinkta medžiaga tolimesniam tyrimui buvo perduota Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 202 str. 1 d. (dėl neteisėto vertimosi ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla). Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *