Įmonė įpareigota įteisinti maisto tvarkymo veiklą

Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įmonei UAB „Terra International“ (Šeimyniškių g.3, Vilnius) laikinai uždraudė vykdyti maisto tvarkymo veiklą, kol nebus išduotas oficialus leidimas.

Reaguodami į gautą informaciją, Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai nedelsiant patikrino bendrovę. Skundas pasitvirtino – UAB „Terra International“, neįteisinus maisto tvarkymo veiklos, prekiavo šaldytais maisto produktais. Komercinės paskirties patalpose, šalia ofiso baldų, kompiuterių sustatytuose šaldikliuose buvo laikomi valstybine kalba nepaženklinti šaldyti maisto produktai. Inspektoriai nustatė, kad maisto produktai buvo parduodami viešojo maitinimo įmonėms.

„Šaldytuvuose buvo laikomos šaldytos jūrų gėrybės, žuvis, šaldyti ryžių paplotėliai, gauti iš Austrijos. Kadangi įsigijimo dokumentai buvo pateikti, produktų tinkamumo vartoti terminai nepasibaigę, temperatūrinis laikymo režimas nepažeistas, jų neliepėme utilizuoti. Nuobaudos netaikytos, įmonės atsakingas asmuo įsipareigojo išsiimti maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą ir perkelti šaldiklius į tinkamas patalpas,“ – sakė Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotoja Vaida Barkovskienė.

kriminalai.com

šaltinis: VMVT info.

Posted Under
Be kategorijos