Ilgi metai be asmens dokumento

Šių metų vasario 1 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Vievio policijos nuovados pareigūnai už valkatavimą ir viešosios tvarkos pažeidimus sulaikė A. V.

Pristačius sulaikytąjį į Elektrėnų PK Viešosios policijos skyriaus Migracijos poskyrį, paaiškėjo, kad A. V. jokių dokumentų, patvirtinančių asmens tapatybę, neturi, teigė, jog gimęs 1951 m., o gyvena ten, kur jį kas priglaudžia. A. V. teigė, kad iš Ukrainos į Lietuvą su tėvais atvyko turėdamas septynerius. Gyveno Kaune, Jonavos rajone.

Baigė Jonavos rajono Užusalių aštuonmetę mokyklą, vėliau mokėsi Balbieriškio tarybinio ūkio technikume. Labai senai turėjo buvusios TSRS piliečio pasą, bet ir jį prarado. Apie dvidešimt metų praleido įkalinimo įstaigose už įvairias nusikalstamas veikas. Išleistas vėl nusikalsdavo. Uždarbiavo pas įvairius žmones, kurie jam suteikdavo ir pastogę. Nieko iš artimųjų Lietuvoje neturi.

Lietuvos Respublikos gyventojų registro duomenų bazėje ir Užsieniečių registre duomenų, kad A. V. būtų išduotas Lietuvos Respublikos asmens dokumentas ar Lietuvos Respublikos viza nėra, taip pat jis nėra įtrauktas į užsieniečių, kuriems draudžiama atvykti į Lietuvos Respubliką, sąrašą. Apie sulaikytąjį nieko nebuvo rasta ir kituose žinybiniuose registruose.

Vakar Trakų rajono apylinkės teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įstatymo ,,Dėl užsieniečių teisinės padėties“ 39 str. 1 p, 113 str. 1d. 2 p, 114 str. 2 d., nusprendė Elektrėnų PK VPS Migracijos poskyrio teikimą tenkinti ir A. V. sulaikyti šešiems mėnesiams ir apgyvendinti jį Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Užsieniečių registracijos centre iki bus nustatyta jo teisinė padėtis Lietuvos Respublikoje.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Elektrėnų PK info.

Posted Under
Be kategorijos