Ieškomi nuo sukčių nukentėję gyventojai (video)

Ieškomi nuo sukčių nukentėję gyventojai

klaipedos policija

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai sulaikė 1983 metais gimusį anksčiau teistą Klaipėdos rajono gyventoją, kuris, įtariama, su bendrininkais pasikėsino išvilioti vienos klaipėdietės pinigus – 15 tūkstančių litų.

Moteriškei paskambinęs vyras prisistatė sūnumi ir pranešė, kad eismo įvykio metu sužalojo žmogų. Vėliau telefonu su nukentėjusiąja kalbėjęs neva policijos pareigūnas paaiškino, kad būtina sumokėti už sužaloto asmens gydymą.

Tačiau pensininkė suprato, kad jai skambina nusikaltėliai, ir apie sukčiavimą pranešė bendruoju pagalbos telefonu 112.

Po pusvalandžio pinigų pas klaipėdiškę pasiimti atvykęs vyriškis buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Tikėtina, kad sulaikytasis dalyvavo įvykdant ir daugiau nusikaltimų, dėl kurių jau pradėti ikiteisminiai tyrimai arba nukentėjusieji iki šiol nesikreipė į policiją.

Prašome gyventojus, nukentėjusius nuo minėto įtariamojo ir jį atpažinusius bei turinčius kitokios informacijos, kreiptis į Klaipėdos miesto 1 PK tel. (8 46) 354 349 arba į Klaipėdos miesto 2 PK tel. (8 46) 354 402 ar (8 46) 354 432.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *