Ieškomi nuo plėšiko nukentėję uostamiesčio gyventojai

itariamasisVakar po pietų Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato 1 – ojo PK kriminalistai uostamiestyje su įkalčiais sulaikė ir uždarė į areštinę nuolatinės gyvenamosios vietos neturintį klaipėdiškį. Spėjama, kad šis dvidešimt aštuonerių metų vyriškis iš pensininkės pagrobė rankinę su pinigais bei dokumentais.

Į policiją kreipėsi 1933 m. gimusi uostamiesčio gyventoja V. L. Pensininkė pranešė, kad apie 16.30 val. prie Įgulos g. 20 namo pribėgęs kažkoks vyriškis jai nuo peties nuplėšė rankinę ir pabėgo. Padarytus nuostolius moteris įvertino 1000 litų.

Klaipėdos 1 – ojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai netoli įvykio vietos dėl šio nusikaltimo sulaikė 1984 m. gimusį Giedrių K. Pareigūnai jau seniai buvo gavę operatryvinės informacijos, kad šis benamis klaipėdiškis plėšikauja šiaurinėje uostamiesčio dalyje, tačiau sulaikyti jo su įkalčiais iki šiol nepavykdavo.

Spėjama, kad šis benamis yra įvykdęs ir daugiau panašių nusikaltimų, kai kuriuos iš jų – grasindamas nukentėjusiems miestiečiams peiliu. Sulaikytąjį jau atpažino minėta pensininkė bei dar vienas neseniai nuo plėšiko nukentėjęs uostamiesčio gyventojas.

Klaipėdiškius arba uostamiesčio svečius, nukentėjusius nuo šio vyriškio arba turinčius bet kokios informacijos apie nusikalstamą jo veiklą, policijos pareigūnai prašo paskambinti tel. 8 46 354353, 8 46 354345 arba 112.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.