Ieškodami kontrabandos muitininkai sunaudojo tris komplektus grąžtų

kontrabandines cigaretesSavaitgalį Kauno teritorinės muitinės pareigūnai Kybartų kelio poste sulaikė beveik 90 tūkst. vnt. kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 30 tūkst. Lt. Tarp pažeidėjų buvo Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos Federacijos piliečių.

Sudėtingiausias atvejis pareigūnams teko sausio 6 d. vakarą. Į Kybartų kelio postą apie 19 val. atvyko Lenkijos pilietės Z. P. vairuojamas „FSO“. Nors moteris teigė, jog nieko negabena, muitininkai nusprendė detaliai patikrinti transporto priemonę. Kontrabandinių rūkalų paieška užtruko iki paryčių. Tik apie 4 val. ryto muitinės pareigūnai pradėjo rašyti administracinio teisės pažeidimo protokolą. Ieškant cigarečių, buvo sunaudoti 3 komplektai grąžtų, nes skarda, slepianti kontrabandinius rūkalus, buvo apie 0,7 cm storio. Muitinės pareigūnų darbas buvo apdovanotas surastu daugiau kaip 26 tūkst. vnt. cigarečių kroviniu, kurių vertė − beveik 9 tūkst. Lt. Kontrabandinius rūkalus gabenusio „FSO“ vertė − 500 Lt.

Kiti Kybartų kelio poste įkliuvę pažeidėjai cigaretes slėpė automobiliuose įrengtose slėptuvėse – kuro bakuose, atsarginiuose ratuose, kitose transporto priemonių ertmėse.

Pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o nelegalūs cigarečių kroviniai ir jas gabenusios transporto priemonės, sulaikyti.

kriminalai.com

šaltinis: LRM info.