Į prevencinę veiklą įtraukiami ir praktiką atliekantys studentai

policija vaikaiUtenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai, tęsdami bendravimą su rajono mokiniais, kovo 5 dieną lankėsi Anykščių rajono Debeikių pagrindinėje mokykloje.

Prevencijos poskyrio specialistė Dalė Bražionytė susitikusi su pradinių klasių mokiniais kalbėjosi su jais įvairiomis vaikams aktualiomis temomis. Drąsiausieji vaikai norėjo sužinoti, kiek policijos pareigūnų dirba Anykščių policijoje, ar policininkai turi ginklus, kiek policija turi automobilių ir kiek uždirba policijos pareigūnas. Pradinukai buvo pakviesti apsilankyti naujajame policijos komisariate ir susipažinti su policijos pareigūno darbu.

Migracijos grupės specialistė Rita Kalibatienė 8-10 klasių mokinius supažindino su asmens dokumentų išdavimo tvarka, paaiškino kada ir kas turi kreiptis į migracijos grupės darbuotojus dėl asmens dokumentų išdavimo nepilnamečiams, atsakė į vaikus dominančius klausimus.

Susitikime dalyvavusios, šiuo metu praktiką policijos komisariate atliekančios, Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto studentės Eglė Ertmonaitė ir Gintarė Prusevičiūtė, mokinius supažindino su stojimo į universitetą ir dokumentų pateikimo tvarka, papasakojo kokius egzaminus ir įskaitas laiko jaunuoliai, stojantys į teisės ir policijos veiklos studijas, kaip universitete vyksta užsiėmimai.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos apskr. VPK Anykščių r. PK info.