Gyventojai padėjo sulaikyti girtą vairuotoją (video)

policija kriminalaiGyventojai padėjo sulaikyti girtą vairuotoją

Atsakingų piliečių dėka Ukmergės rajone buvo sulaikytas neblaivus vairuotojas, kėlęs grėsmę kitiems kelių eismo dalyviams.

Kovo 22 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad kelyje Kaunas-Ukmergė, už Pageležių kaimo link Ukmergės, pavojingai važiuoja VW GOLF automobilis. Keletą kartų transporto priemonė vos nenuvažiavo nuo kelio ir keletą kartų vis įvažiuodavo į priešingą eismo juostą. Automobilio greitis staigiai kisdavo nuo 60 iki 100 km per valandą. Nurodyta kryptimi netrukus išvyko policijos patrulių ekipažas.

Sulaikė girtą vairuotoją

Tačiau dar nespėjus atvažiuoti pareigūnams VW GOLF vairuotojas sustojo pats, o iš paskos kitomis transporto priemonėmis važiavę asmenys taip pat sustojo ir neblaiviam „kelių ereliui“ jau nebeleido tęsti kelionės. Atvykę patruliai sulaikė girtą vairuotoją ir pristatė jį į rajono policijos komisariatą. Nustatyta, kad tai Ukmergės r., Pageležių kaimo gyventojas S. P. (g. 1960 m.). Alkotesterio pagalba jam buvo nustatytas vidutinis (2,45 prom.) girtumo laipsnis.

Dėl vairavimo esant neblaiviam S. P. pradėta administracinė teisena.

Video medžiaga:

kriminalai.com
šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. PK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį