Geriausio pareigūno konkursas

Geriausio pareigūno konkursas

Geriausio pareigūno konkursas
Geriausio pareigūno konkursas

Pareigūnai kovos dėl geriausiojo vardo

Rugsėjo 8 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje jau septintus metus iš eilės rengiamas Geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkursas. Jame savo žinias ir gebėjimus demonstruos geriausi šalies budinčių pamainų ir Bendrojo pagalbos centro pareigūnai: ugniagesiai gelbėtojai, skyrininkai, pamainos vadai, vairuotojai, Bendrojo pagalbos centro skambučių administratoriai ir pajėgų valdytojai, nugalėję pirmajame ir antrajame šio konkurso etapuose rajonuose ir apskrityse.

Konkurso metu

Konkurso metu bus vertinamos pamainos vadų, skyrininkų, ugniagesių gelbėtojų ir vairuotojų teorinės žinios, jų gebėjimai kuo greičiau apsirengti apsauginius ugniagesio gelbėtojo drabužius, gesinti gaisrą, nugabenti tariamą nukentėjusįjį pirmosios pagalbos darbuotojams. Vairuotojams bus surengtas ir vairavimo meistriškumo patikrinimas.

Bendrojo pagalbos centro skambučių administratoriai ir pajėgų valdytojai konkurse atliks objekto, tarnybos ir asmens paiešką internete, imituojant konkrečią situaciją, privalės surinkti būtiną informaciją, tinkamai įvertinti situaciją, nustatyti teiktinos pagalbos poreikį ir teikti nukentėjusiam asmeniui pasiūlymus, patarimus bei rekomendacijas.

Šiemet Geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkurse yra ir viena naujovė – finalinį etapą vertins ne tik Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento bei Ugniagesių gelbėtojų mokyklos pareigūnai, bet ir praėjusių konkursų nugalėtojai.

kriminalai.com

šaltinis: VPGT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *