Gausios policijos pajėgos ieškojo Kaune dingusio dešimtmečio

ieskomasKauno policijos pareigūnai sekmadienį popiet šulinyje prie Nemuno surado dešimtmetį berniuką. Jis buvo iškeltas iš šulinio ir išvežtas į Kauno klinikinę ligoninę. Berniukas gyvas ir sveikas. Pareigūnai tikrina, kiek laiko berniukas prabuvo įkritęs šulinyje ir kaip jis ten atsidūrė.

Kauno policija pranešimą apie dingusį vaiką gavo šeštadienį 19.38 val. Vaiko mama pranešė, kad sūnus apie 14 val. išėjo iš namų M. Riomerio g. pažaisti į kiemą ir dingo.

Šeštadienio vakarą vaiko ieškojo gausios policijos pareigūnų pajėgos. Kauno apskrities policijos pareigūnai vaiko paieškas pradėjo nedelsiant, apklausė itin daug žmonių, nes pirminė informacija nebuvo išsami. Pareigūnai atidžiai apžiūrėjo ir tikrino netoli galimos dingimo vietos esančią teritoriją, atokias vietoves. Naktį taip pat įvykio vietoje dirbo daug pareigūnų: ekspertai, patruliai, kriminalistai, policijos kinologai su tarnybiniais šunimis. Paiešką apsunkino tamsus paros laikas, buvo naudojamas elektros generatorius.

Sekmadienį vidaus reikalų ministro Dailio Alfono Barakausko sprendimu, į paiešką „mestos“ ir gausios Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pajėgos.

kriminalai.com                           

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *