Gaisrai kilo ir dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimo

ugnisPraėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyta 39 gesinti gaisrai ir 15 atliktų kitų gelbėjimo darbų. Ugnis vakarykščiuose gaisruose traumavo 3 žmones, o gelbėtojai išgelbėjo 2 piliečius.

Vakar Vilniuje, Žolyno gatvėje, gaisras kilo daugiabučio namo rūsyje. Per gaisrą išdegė rūsio sandėliuke sukrauti sendaikčiai, aprūko rūsys ir laiptinė. Ugniagesiai iš uždūminto rūsio išnešė 2 dūmais apsinuodijusius 34 ir 36 metų vyrus, kuriuos greitosios medicinos pagalbos darbuotojai išvežė į ligoninę. Į medikus pagalbos dėl apsinuodijimo dūmais kreipėsi ir 38 metų moteris. Jai medikai pirmąją pagalbą suteikė vietoje. Iš pastato buvo evakuota 20 gyventojų, iš kurių 8 buvo vaikai. Taip pat buvo išvėdintos rūsio ir laiptinės patalpos. Įvykis tiriamas.

Dar vienas žmogus nukentėjo per gaisrą, kilusį šiąnakt Kaune, Vokiečių gatvėje esančiame dviejų aukštų daugiabučio namo bute. Gaisro metu tik apsmilko skudurai, buvo uždūmintas butas, nuo karščio išbyrėjo vienas lango stiklo paketas. Viduje buvo rastas be sąmonės 72 metų vyras, kurį medikai išvežė į ligoninę. Gaisro priežastys tikslinamos.

Vakar Plungės ugniagesiai gavo pranešimą, kad Alsėdžių miestelyje dega žmogus. Gelbėtojams nuvykus  į įvykio vietą, jų pagalbos jau nereikėjo. 57 metų nukentėjusysis paaiškino, jog važiuojant su dviračiu pro jį pravažiavo automobilis ir tada jis pajuto, kad dega jo drabužiai. Kaip jie užsidegė, paaiškinti negalėjo. Vyras nusiplėšė degančius drabužius ir grįžo namo. Žmogus stipriai apdegė veidą, rankas nugarą ir pilvą. Jis paguldytas į Plungės ligoninės reanimacijos skyrių. Įvykis tiriamas.

Dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų ir praėjusią parą  kilo gaisrai. Prienų rajono Pašventupio kaime vakar vidurdienį užsidegė individualus gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, pradegė perdanga, išdegė kambarys, koridorius ir priestatas.

Dar vienas gyvenamasis namas vakar pavakary užsiliepsnojo Zarasų rajono Didėjos kaime. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, rąstinis pastatas jau degė atvira liepsna. Ugnis sunaikino medinį namą, nuo liepsnų buvo apsaugota šalia esanti malkinė su malkomis.

Šakių rajono Kuprių kaime vakar vidurdienį užsidegė Lukšių ŽŪB traktorius, o nuo jo užsiliepsnojo šiaudų rulonai, sukrauti dengtame ūkiniame pastate. Gaisro metu išdegė apie 120 tonų šiaudų, apdegė šiaudų krautuvas, dalintuvas, transportavimo linija ir dalis ūkinio pastato. Gaisro priežastys aiškinamos.

Ūkinis pastatas degė šiąnakt ir Jurbarko rajono Jurbarkų kaime. Čia ugnis smarkiai nusiaubė minėtą medinį ūkinį pastatą ir šalia priblokuotą garažą, tačiau nuo ugnies buvo išgelbėti 2 automobiliai, gyvenamasis namas ir kitas ūkinis pastatas. Įvykis tiriamas.

kriminalai.com

šaltinis: PAGD info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *