Elektrėnų policija sulaikė narkotikų platinimu įtariamą grupuotę (video)

Elektrėnų policija sulaikė narkotikų platinimu įtariamą grupuotę

policija uzrasas

Spalio 9 dieną, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai sulaikė narkotikų platinimu įtariamą grupuotę.

Po trijų mėnesių labai intensyvaus ikiteisminio tyrimo darbo ir kelias dienas vykdytų slaptų operacijų Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnams, bendradarbiavusiais su kolegomis iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato, pavyko Strošiūnų miške, ties Elektrėnų savivaldybės ir Kaišiadorių rajono ribomis, sulaikyti narkotikų platinimu įtariamus asmenis.

Pasalos metu sulaikyti Elektrėnų gyventojai T. K. (gim. 1988 m.), T. Ž. (gim. 1986 m.), T. K. (gim. 1984 m.), R. Č. (gim. 1988 m.) ir M. V. (gim. 1992 m.), gyvenanti Jungtinėje Karalystėje.

Po sulaikymo į pagalbą pasitelktas Elektrėnų PK tarnybinis šuo Ela po medžio rąstu aptiko, įtariama, narkotinių medžiagų – kanapių.

Šiandien sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės-suėmimo paskyrimo sulaikytiesiems.

Vakarykštis pareigūnų darbas ne tik geras kovos su neteisėta narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvarta rezultatas. Kartu tai buvo galimybė pasidalinti patirtimi su užsienio policijos pareigūnais, mat kelias dienas Elektrėnų policijos komisariate darbuojasi iš Vokietijos Federacinės Respublikos Augsburgo Kriminalinės policijos skyriaus komandiruoti pareigūnai, kurių veiklos specializacija ir yra nusikaltimų, susijusių su narkotinių medžiagų apyvarta, atskleidimas ir tyrimas.

kriminalai.com                           

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *