Eismo sąlygas sunkins snygis, vietomis pūga

keliasPirmoje nakties pusėje snigo pajūryje, antroje nakties pusėje bei šiuo metu sninga, vietomis pusto vakarų, šiaurės, pietų ir vidurio Lietuvoje.

Sudėtingiausia situacija Žemaitijoje, čia per naktį prisnigo apie 5 cm, kai kur pripustyta iki 10 cm. Magistralinių ir krašto kelių dangos padengtos puraus sniego sluoksniu, vietomis provėžotos.

Vykstančių šiais keliais prašytume atsižvelgti į tai, kad keliai padengti sniegu, o juos nuvalius, vėl užpustomi, todėl reiktų rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir nedaryti staigių manevrų.

Rytiniuose šalies rajonuose magistralinių kelių dangos išlieka sausos, krašto – sausos, vietomis provėžotos.

Vidurio ir pietų Lietuvoje kai kur prisnigę iki 1 cm, magistralinių ir krašto kelių dangos drėgnos, vietomis provėžotos.

Lietuvos rajoninių kelių dangos padengtos puraus arba prispausto sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios.

Vairuotojų prašytume atsižvelgti į pasikeitusias meteorologines sąlygas ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Žemaitijoje bei vidurio ir pietų Lietuvoje magistraliniai, krašto ir didesnio intensyvumo rajoniniai keliai valomi ir vietomis barstomi.

Ryte sningo arba snyguriavo didžiojoje šalies dalyje, išskyrus rytinę šalies pusę. Eismo sąlygas sunkino pustymas, pažeme pusto vidurio Lietuvoje, Klaipėdos ir Panevėžio apskrityse.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur pasnigs, kai kur stipriai. Vietomis rytą kils pūga. Vėjas pietryčių, pietų, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 2 iki 7 laipsnių šalčio.

Vandens gylis krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė apsemtame ruože, kurio ilgis 449 metrai (nuo 6,291 iki 6,74 km), išlieka 64 cm. Eismas draudžiamas, lengvąsias transporto priemones ir gyventojus (keleivius) VĮ „Klaipėdos regiono keliai“ perkelia specialiomis transporto priemonėmis.

kriminalai.com

šaltinis: eismoinfo.lt info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *