Dzūkijoje sulaikytas išradingas ginklų „konstruktorius“

ginklaiSausio 25 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, atlikę kratą Alytaus rajone, Daugų mieste esančiame bute, liko nustebinti radę neįprastą radinį.

Pas daugiškį, 46 metų A. B., teisėsaugininkai rado neteisėtai laikomų, įtariama, įvairių šaunamųjų ir nešaunamųjų ginklų, tarp jų – vieną templinį ginklą, arbaletą, su trimis strėlėmis ir apie 1 tūkst. Šaudmenų.

Sulaikytas vyriškis pripažino, kad minėti daiktai priklauso jam. Aiškino, ginklus pirko pagal internete esančius skelbimus, o vėliau perdirbdavo, tobulindavo, „konstruodavo“. Anksčiau A. B. į teisėsaugininkų akiratį nepakliuvo.

Šiuo metu atliekami rastų daiktų balistiniai tyrimai. Vyriškiui paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir dideliu kiekiu šaudmenų. Už šį sunkų nusikaltimą įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Alytaus aps. VPK info.