Dviejų savo vaikų nužudymu įtariamą Aurelijų B. leista suimti trims mėnesiams

Temide 1.1.Dviejų savo vaikų nužudymu įtariamą Aurelijų B. leista suimti trims mėnesiams

2016 m. sausio 3 diena Kauno apylinkės teismas patenkino Kauno apylinkės prokuratūros prokurorės Jolantos Petraitės pateiktą prašymą leisti suimti trims mėnesiams 1979 m. gimusį Saviečių kaimo gyventoją Aurlijų B., kuris, turimais duomenimis, šių metų sausio 2 d. naktį nužudė du  savo mažamečius vaikus įmesdamas juos į šulinį.

Primename kad 2016 m. sausio 2 d. apie 1 val. 56 min., Kėdainių r., Saviečių k., Vandžiogalos g., buitinio konflikto metu Aurelijus B.  (gimęs 1979 m.) išvarė moterį iš namų, o jai nebūnant namuose, į kieme esantį šulinį įmetė du jų mažamečius (gimusius 2014 m. ir 2015 m.) vaikus. Į įvykio vietą atvykus gelbėtojams, vaikai buvo ištraukti iš šulinio ir gaivinami. Neatgaivinus, konstatuota vaikų mirtis. Medikų teigimu, vaikai jau buvo mirę. Vyriškis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Pirminiais duomenimis, vyras (Aurelijus B) buvo blaivus. Įtariama, kad anksčiau 1 kartą teistas ir 5 kartus administracine tvarka baustas vyras gali turėti sveikatos problemų. Įvykis tiriamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 str. 2 d. 3 p.).
Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

kriminalai.com                           

šaltiniai: Generalinės prokuratūros  ir  Kauno apskrities  VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *