Dviejų šalių pasieniečių užspeisti pažeidėjai įkliuvo Baltarusijoje

Šalčininkų rajone du Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų išgąsdinti pažeidėjai bandė sprukti ten, iš kur atėjo, t. y. į Baltarusiją. Netrukus juos sulaikė šios šalies pasieniečiai.

Naktį iš antradienio į trečiadienį VSAT Varėnos rinktinės Purvėnų užkardos patruliai per naktinio matymo žiūronus ties Šalčininkų rajono Versekėlės kaimu pastebėjo du asmenis. Jie nuo valstybės sienos į Lietuvos gilumą buvo įėję apie 200 metrų. Link įtariamų sienos pažeidėjų iškart pajudėjo mobilus VSAT patrulis.

Abu asmenys, išvydę artėjančio pasieniečių visureigio šviesas, apsisuko ir puolė bėgti atgal į Baltarusiją. Netrukus jie atsidūrė kaimyninės šalies teritorijoje.

Apie bėglius Purvėnų užkardos pasieniečiai nedelsiant pranešė kolegoms iš Baltarusijos. Paiešką nurodytoje vietoje organizavę kaimyninės šalies pareigūnai abu pažeidėjus sulaikė už maždaug 50 metrų nuo valstybės sienos.

Pirminiais duomenimis, sulaikytieji yra 32 ir 33 metų Gruzijos piliečiai. Sienos pažeidimo aplinkybes toliau aiškinasi tyrimą pradėję Baltarusijos pasieniečiai.

Lietuvos pusėje apžiūrėję įvykio vietą VSAT pareigūnai, išskyrus abiejų pažeidėjų paliktus pėdsakus, daugiau nieko įtartino neaptiko.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos