Dujų balionus išgelbėjo kaimynai

Dujų Balionas
Dujų Balionas

Dujų balionus išgelbėjo kaimynai

Rokiškio rajono Pandėlio seniūnijos Panemunio miestelio gyventojo, išdrįsusio vėlų vakarą išeiti į gatvę, dėka bendrovė „Top Gaz“ išvengė didelių nuostolių.

Vėlų lapkričio 5-osios vakarą Rokiškio rajono Panemunio miestelio gyventoja išgirdo triukšmą šalia parduotuvės esančiame buitinių dujų balionų aptvare. Moteris apie tai pasakė savo vyrui ir dar paragino jį nueiti pažiūrėti, kas tame aptvare vyksta.

Užrakintas aptvaras su dujų balionais priklauso UAB „Top Gaz“. Atskubėjęs 49-erių metų panemunietis S. P. pamatė išlaužtą skardinę aptvaro sienelę ir aptvare prie balionų besidarbuojančius du vyriškius. Žmogus neišsigando vagišių, griebė vieną už striukės ir skubiai paskambino policijai. Kitas, besikėsinęs į dujų balionus, tamsoje pabėgo. Atvykę policijos pareigūnai rado jų belaukiantį S. P., o aptvare – užrakintą vietos gyventoją.

Policijai žinomas vyriškis sulaikytas ir atvežtas į rajono policijos komisariato areštinę. Jo bendrininkas buvo greitai surastas ir sulaikytas, nes tą vakarą operatyvinėje grupėje dirbo Prevencijos poskyrio tyrėja Gintarė Karaliūnienė, prižiūrinti Pandėlio seniūniją ir gerai pažįstanti linkusius nusikalsti savo teritorijos gyventojus.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 2 dalį ( „Vagystė“) ir 22 straipsnį ( „Pasikėsinimas padaryti nusikalstamą veiką“).
Sulaikytieji E. Z., g.1985 m., ir P. L., g. 1977 m., policijai žinomi dėl netinkamo elgesio, dažno girtavimo.

kriminalai.com                           

šaltinis: Panevėžio aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *