Du pasieniečių sulaikyti lietuviai neišvengs teisingumo

vilniaus oro uostasDu pasieniečių sulaikyti lietuviai neišvengs teisingumo

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė du teisingumo vengusius lietuvius. Iš skirtingų Jungtinės Karalystės miestų atskridę vyriškiai sulaikyti sostinės oro uoste.

Antradienį naktį Vilniaus oro uoste pasieniečiai tikrino reisu iš Belfasto atvykusių keleivių dokumentus. Patikros metu VSAT pareigūnai nustatė, kad vieno iš keleivių, 26-erių alytiškio, paiešką nuo 2013 m. birželio yra paskelbusi Alytaus apskrities policija. Vyras buvo nuteistas arešto bausme ir vengė ją atlikti.

VSAT pareigūnai sulaikytąjįį perdavė sostinės policininkams.

Dar vienas vyras tame pačiame oro uoste sulaikytas po kelių valandų. Iš Londono atvykusių keleivių dokumentų kontrolės metu paaiškėjo, kad 21 metų lietuvis, nuolat gyvenantis Jungtinėje Karalystėje, turi nemalonumu su teisėsauga Lietuvoje. Jo duomenis informacinėse bazėse tikrinę VSAT pareigūnai nustatė, kad šio vyro kaip asmens, įtariamo baudžiamojo nusikaltimo padarymu, ieškojo Klaipėdos apskrities policija. Lietuvio paieška paskelbta praėjusių metų rugpjūtį.

Sulaikytąjį pasieniečiai tą pačią dieną perdavė Vilniaus oro uoste budėjusiems policininkams.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 396 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ar pažeidimų ieškojo Lietuvos ir užsienio šalių teisėsauga. Dažniausiai tokie ieškomieji sulaikyti Lietuvos oro uostuose (258 asmenys).

kriminalai.com

šaltinis: VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį