Druskininkų pasieniečiai Raigardo punkte sulaikė įtartiną katerį

Prie sienos su Baltarusija veikiančiame Raigardo kontrolės punkte Druskininkų užkardos pasieniečiai sulaikė iš Lietuvos gabentą įtartiną katerį.

Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pareigūnai Raigardo punkte patikrino iš Lietuvos į Baltarusiją vykusį automobilį „Fiat Ducato“ baltarusiškais valstybiniais numeriais bei jo velkamą priekabą, ant kurios buvo gabenamas kateris.

Mašiną vairavo tvarkingus dokumentus turėjęs 27 metų Baltarusijos pilietis. Įtarimo nesukėlė ir jo pateikti automobilio bei priekabos registracijos liudijimai, tačiau pasieniečiai atkreipė dėmesį į katerio „Leader 600“ dokumentus.

1988 m. pagaminta plaukiojimo priemonė, pasak vairuotojo, buvo įsigyta Belgijoje.

Kontrolės metu paaiškėjo, kad katerio kėbulo numeris visiškai neatitinka įrašų belgiškame jo registracijos liudijime. VSAT duomenimis, plaukiojimo priemonė nėra ieškoma, o mašiną vairavęs baltarusis katerį gabeno naujajam jo savininkui Baltarusijoje.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo VSAT Varėnos rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Kateris ir priekaba laikinai saugomi Druskininkų užkardoje, o baltarusiui leista automobiliu vykti per valstybės sieną.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos