Druskininkų pasieniečiai Raigarde sulaikė įtartiną puspriekabę

Nuotr. iš VSAT archyvo

Druskininkų pasieniečiai Raigardo punkte sulaikė įtartiną puspriekabę – jos dokumento blankas yra vogtas, o ant rėmo nėra transporto priemonės identifikavimo numerio.

Apie vidurnaktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pareigūnai Raigardo kontrolės punkte patikrino krovininio automobilio „Volvo FH 12“ su Kazachstano numeriais ir jo tempiamos puspriekabės „Pacton T3-001“ su vokiškais numeriais dokumentus. Vilkiką vairavo 57-erių Kazachstano pilietis.

Druskininkų pasieniečiai nustatė, kad puspriekabės registravimo sertifikato blankas yra ieškomas kaip vogtas. Apie tai juos jau anksčiau buvo informavę Vokietijos pareigūnai. Puspriekabė yra neseniai nudažyta, o toje vietoje ant jos rėmo, kur turi būti iškaltas identifikavimo numeris, jo nėra.

VSAT Varėnos rinktinėje dėl suklastoto dokumento ir nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Puspriekabė buvo atkabinta nuo vilkiko ir saugoma Raigardo punkte. Vairuotojas kazachas buvo apklaustas, jam vilkiku leista išvykti į Baltarusiją.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos