Dramos Ukmergėje atomazga

Dramos Ukmergėje atomazga

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žmogaus terorizavimo (LR Baudžiamojo kodekso 145 str. 2 d.).

Ikiteisminis tyrimas pradėtas pasibaigus šeimyninei dramai, vasario 5 d. vykusiai Ukmergėje. Primename, kad vasario 5 d., 11 val. 23 min. Ukmergės rajono policijos komisariatui buvo pranešta apie gyvenamojo namo bute vykstantį konfliktą. Leidimą šaunamajam ginklui turintis vyriškis, užsidaręs su septynmečiu sūnumi ir tėvu, neįsileido atvykusių pareigūnų ir neleido iš buto išeiti kartu esantiems artimiesiems.

Siekiant saugiai išspręsti problemą, į pagalbą atvyko Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“  pareigūnai, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mobilioji kuopa bei psichologai. Buvo sudarytas štabas, kuriam vadovavo „Aro“ vadovas Viktoras Grabauskas.  Apie 18 val. konfliktas sėkmingai buvo išspręstas. A.P. (g. 1971 m.) sutiko atrakinti duris. Jis buvo sulaikytas ir perduotas medikų globai. Vaikas ir senelis įvykio metu nenukentėjo.

Lig šiol į policijos akiratį A.P. policijai nebuvo patekęs.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *