Dingęs jaunuolis gali būti išvykęs į užsienį

Dingęs jaunuolis gali būti išvykęs į užsienį

Dingęs jaunuolis iš Kauno
Dingęs jaunuolis iš Kauno

2013 m.  Lapkričio 4 d. gautas pilietės V. J. (gimusios 1970 m.) pareiškimas, kad spalio 25 d. apie 16.00 val. jos sūnus E. J. (gimęs 1993 m.) išėjo iš namu, Benediktinių g., Kaune, ir iki šiol į namus negrįžo.

Jaunuolio požymiai: apie 200 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, ovalaus veido, mėlynu akių, tiesių-gelsvų plaukų. Vilkėjo rudos spalvos, marga, medžiagine striuke, mėlynos spalvos džinsinėmis kelnėmis, galėjo avėti sportiniais bateliais.

Policijos pareigūnai nedelsiant pradėjo paieškos veiksmus: apklausė artimuosius, draugus, kursiokus, ieškojo asmenų mačiusių jį ar turinčių kitokios reikšmingos informacijos, apžiūrėjo jo asmeninius daiktus, išanalizavo ryšio priemonėmis gautus duomenis, nustatinėjo paskutinę jaunuolio buvimo vietą, jo judėjimo kryptis, surinko ir kt.

Pagal surinktus duomenis, tikėtina, kad jaunuolis gali būti išvykęs į užsienį, nustatyta, kad 2013 m. saplio 26 d. E. J. nusipirko tarptautinio autobuso bilietus iš Kauno į Berlyną.

Paieškos veiksmai tęsiami toliau.

Asmenis, žinančius E. J. buvimo vietą ar 2013 m. spalio 26 d. apie 16.30 val. iš Kauno autobusų stoties važiavusius tarptautinio maršruto Ryga-Kiolnas autobusu ir turinčius vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Asmenų paieškos skyriaus pareigūnus telefonais: (8 37) 30 33 59, 30 34 50 arba 112.

kriminalai.com                           

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.