Didelio masto operacija smogė pelnymosi iš prostitucijos verslui (video)

Didelio masto operacija smogė pelnymosi iš prostitucijos verslui (video)

klaipedos policija
klaipedos_policija

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) pareigūnai, bendradarbiaudami su uostamiesčio ir kitų miestų teisėsaugos institucijomis, per visą savaitgalį trukusią operaciją sulaikė organizavimu ir vadovavimu prostitucijai, taip pat pelnymusi iš kitų asmenų prostitucijos įtariamus asmenis.

Šiais aktyviais veiksmais pareigūnai tęsia tyrimus „šešėlinės“ ekonomikos ir su ja susijusių asmenų atžvilgiu. Striptizo klubuose Klaipėdoje ir Vilniuje atliktos kratos.

Didelio masto policijos operacija pradėta 2013 m. gegužės 18 d. (šeštadienio) naktį. Operacijoje dalyvavo gausios ONTB, Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB), Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) prie LR VRM Klaipėdos apygardos valdybos bei kitų padalinių pajėgos.

Teisėsaugininkai atliko kratas Klaipėdoje ir Vilniuje esančiuose striptizo klubuose. Į areštinę buvo uždaryti striptizo klubų savininkas, du vadybininkai bei administratorė. Dabartinėje ikiteisminio tyrimo stadijoje įtarimai dėl pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos įteikti šešiems asmenims.

Klubo vadovas įtariamas organizavimu ir vadovavimu prostitucijai bei apgaulingu apskaitos tvarkymu. Be to, tyrėjai apklausė striptizo klube dirbusias barmenes, administratores bei šokėjas.

Rasti ir paimti neginčijami nusikalstamos veikos įkalčiai. Įtariama, kad kaltininkai neįtraukdavo į buhalterines ataskaitas šimtatūkstantinių pajamų.

Manoma, kad įtarimai dėl nusikalstamų veikų padarymo gali būti įteikti ir kitiems asmenims.

Tai dar viena sėkminga uostamiesčio teisėsaugininkų operacija, nukreipta prieš asmenis, organizavusius ir vadovavusius prostitucijai striptizo klubuose. Tai jau ketvirtasis analogiškas tyrimas.

Pernai ir 2011 metais Klaipėdos apskrities VPK ONTB ir FNTT prie LR VRM Klaipėdos apygardos valdybos pareigūnai bei prokurorai atliko tris ikiteisminius tyrimus dėl striptizo klubo ir erotinių prekių parduotuvių administracijos darbuotojų ir su jais susijusių asmenų veiklos.

LR BK 307 str. už pelnymąsi iš kitų asmenų prostitucijos numato baudą arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki4 metų. Už organizavimą ar vadovavimą prostitucijai baudžiama laisvės atėmimu iki 6 metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *