Devyniolikmetis klaipėdiškis bus teisiamas devintą kartą

Devyniolikmetis klaipėdiškis bus teisiamas devintą kartą

Klaipėdos miesto apylinkės teismas patenkino uostamiesčio policijos bei prokuratūros pareigūnų prašymą ir areštavo 1993 metais gimusį klaipėdiškį Debreceno gatvės gyventoją O. B. Šis anksčiau net aštuonis kartus už vagystes teistas jaunas vaikinas įtariamas automobilių vagystėmis.

Liepos 17 – osios naktį Klaipėdos apskrities VPK patruliai prie Taikos pr. 3 namo šį klaipėdiškį pastebėjo stovint prie automobilio „Peugeot“. Apžiūrėjus mašiną, aptiktas išdaužtas lango stiklas, sulaužyta prietaisų skydelio apdaila bei nutraukyti užvedimo spynelės laidai. Akivaizdžiai matėsi, jog automobilį kažkas norėjo pavogti. Tąkart Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnams sulaikytas devyniolikmetis apklausos metu dievažijosi nieko blogo nepadaręs, tik ėjęs pro šalį. Po apklausos vaikinas buvo paleistas.

Tačiau praėjusį pirmadienį paryčiais šis klaipėdiškis vėl pakliuvo uostamiesčio policijos patrulių akiratin. Pušyno gatvėje pareigūnai pastebėjo įtartinai važiuojantį krovininį mikroautobusą „Mercedes Benz“ ir jį sustabdė. Prie mašinos vairo sėdėjo pareigūnams jau pažįstamas O. B. Greitai išaiškėjo, kad mikroautobusas priklauso Smilties Pylimo gatvės gyventojui M. S. ir tąnakt buvo pavogtas iš jo namo kiemo.

Suimtas trims mėnesiams

Įtariamasis buvo apklaustas ir dviem paroms uždarytas į areštinę, o vakar teisme jis buvo suimtas trims mėnesiams. Už automobilio vagystę vaikinui gresia šešeri metai nelaisvės.

 

kriminalai.com
šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK info.
cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *