Departamente lankosi Moldovos Respublikos civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos delegacija

civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos delegacijaDepartamente lankosi Moldovos Respublikos civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos delegacija

Birželio 15–16 d. Lietuvoje lankosi Moldovos Respublikos civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos delegacija. Birželio 15 d. šios tarnybos vadovas Michail Charabažiu kartu su  Aprūpinimo valdybos viršininku Dorin Matvejev ir tarnybos atstovu Anatolij Nagalist Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente susitiko su departamento direktoriumi vidaus tarnybos generolu Remigijumi Baniuliu.

civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos delegacijaSusitikimo metu aptartas Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Moldovos Respublikos Vyriausybės susitarimas „Dėl bendradarbiavimo ir abipusės pagalbos ekstremaliųjų situacijų prevencijos ir likvidavimo  srityje“, kurį planuojama pasirašyti šių metų liepos 28-29 d. Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro vizito Moldovoje metu.

Svečiai iš Moldovos taip pat apsilankys Ugniagesių gelbėtojų mokykloje, Trakų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-ojoje komandoje.

kriminalai.com

šaltinis: VPGT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *