Dėl remonto viename iš Baltarusijos pasienio kontrolės punktų laikinai uždaromas Latvijos Paternieki pasienio veterinarijos postas

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad nuo 2012 m. kovo 15 d. iki 2012 m. spalio 15 d. Grigorovschina pasienio kontrolės punkte (Baltarusijos Respublika) bus vykdomi statybos darbai, todėl komercinių siuntų vežimas per šį pasienio kontrolės punktą laikinai bus draudžiamas. Atsižvelgiant į šią informaciją, Latvijos Respublikos Maisto ir veterinarijos tarnyba informavo, kad laikinai nuo š.m. kovo 15 d. iki š.m. spalio 15 d. uždaromas ir Latvijos Respublikos Paternieki pasienio veterinarijos postas.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba atkreipia eksportuotojų ir asmenų, atsakingų už iš trečiųjų šalių per Lietuvos Respublikos teritoriją vežamas ir / ar sandėliuojamas muitinės sandėliuose komercines siuntas, dėmesį, kad nurodytu laikotarpiu šios siuntos turėtų būti vežamos per kitus Lietuvos Respublikos ar Latvijos Respublikos pasienio kontrolės punktus su Baltarusijos Respublika.

kriminalai.com

šaltinis: VMVT info.

Posted Under
Be kategorijos