Dėl artėjančių Lietuvos respublikos seimo rinkimų

lietuvos respublikos seimasKreipimasis į LPVA narius

DĖL ARTĖJANČIŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO RINKIMŲ

Gerbiami kolegos atsargos pareigūnai,

 

Praėjusios ekonominės krizės laikotarpiu sumažinus finansavimą beveik visoms valstybės finansuojamoms sritims, finansavimo mažinimai neaplenkė ir valstybinių pensijų gavėjų, policijos veteranų. Šias priemones vertinome kaip būtinas sunkmečio laikotarpiu, tuo pačiu pagrįstai tikėjomės, kad laikini praradimai, pagerėjus ekonominei situacijai, bus kompensuojami.

Šiuo metu Seimui yra pateiktas Lietuvos policijos veteranų asociacijos inicijuotas įstatymo projektas, kurį priėmus būtų nustatyta tvarka per ketverius metus kompensuoti nusavintas pareigūnų ir karių valstybines pensijas. Šio tikslo siekėme visada teisėtomis priemonėmis, pasikliaudami sprendimus priimančių politikų išmintimi bei žmogiškumu, pasinaudodami asmeniniais ryšiais Lietuvos Respublikos Seime bei Vyriausybėje.

Nežiūrint atlikto didelio darbo siekiant, kad įstatymo projektas būtų priimtas, jo svarstymas buvo atidėtas Seimo rudens sesijai. Ilgą laiką, vengdami politikavimo, nesiryžome vienokia, ar kitokia forma remti bei palaikyti Seimo narių, buvusių  teisėsaugos pareigūnų. Jau esame pakankamai stipri ir gausi visuomeninė organizacija, kurią teigiamai vertina Lietuvos visuomenė ir valstybės vadovai, todėl, matomai, atėjo metas pradėti aktyviau dalyvauti ir šalies politiniame gyvenime bei dažniau reikšti organizacijos nuomonę ekonominiais ir politiniais klausimais.

Pastaruoju metu turime žinių, kad šie Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariai  išreiškė norą dalyvauti Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose:

Marijonas Čapkovskis – Valstiečių ir žaliųjų sąjunga,Varėnos–Trakų rinkimų apygarda Nr.70

Saulius Skvernelis – Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Karoliniškių rinkimų apygarda Nr. 8

Sigitas Mecelica –  Lietuvos žaliųjų partija, Utenos rinkimų apygarda Nr. 51

Dainius Gaižauskas – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga,  Marijampolės apygarda Nr. 29

Rūta Sausienė – Lietuvos laisvės sąjunga,  Pasvalio – Pakruojo apygarda Nr. 47

Arūnas Merkelis – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Kretingos – Palangos rinkimų apygarda Nr. 36

Atsižvelgdami į tai, kad LPVA nariai siekia tapti Lietuvos žmonių, tarp jų ir policijos veteranų atstovais Seime, kviečiame palaikyti mūsų kolegas – kandidatus į Seimą bei paremti juos savo ir artimųjų balsais rinkimų į Seimą metu.

Kreipimasis priimtas Lietuvos policijos veteranų asociacijos išplėstinio valdybos posėdžio metu.

2016 m. rugsėjo 8 d.

Vilnius

kriminalai.com

šaltinis: Lietuvos policijos veteranų asociacijos informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *