Dainų, muzikos ir šokių festivalis „Būk matomas“

būk matomasŠ. m.sausio 27 d. į Mažeikių kultūros centrą rinkosi kolektyvai, solistai, nes čia vyko VI-asis dainų, muzikos ir šokių festivalis „Būk matomas“, kurį organizavo VšĮ Kultūros centro „Šokių banga“ ir jos vadovė Inga Diržininkienė.

Šiais metais buvo pasirinkta festivalio tema: „Būk saugus kelyje“. Į organizuojamą festivalį šiemet susirinko beveik šešiasdešimt kolektyvų ir solistų – per 600 dalyvių iš miesto lopšelių-darželių, mokyklų, taip pat dalyvavo užklasinės veiklos būrelių kolektyvai.

Į festivalį buvo pakviesti ir Mažeikių rajono policijos komisariato atstovai – Roma Antanavičiūtė, Prevencijos poskyrio specialistė ir Steponas Liaugaudas, Kelių policijos poskyrio specialistas, kuriems teko garbė apdovanoti konkurso – parodos „Būk saugus kelyje“ geriausių piešinių autorius, pasveikinti renginio organizatorius, dalyvius, žiūrovus su puikiu ir labai svarbiu renginiu, palinkėti visiems eismo dalyviams būti matomiems ir saugiems kelyje, įprasti naudoti atšvaitus, šviečiančius žibintus, ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais, vaikučiams nelakstyti per gatvę, na, o tėveliams vaikučius nuo mažens mokinti eismo taisyklių, visur ir visada elgtis atsakingai.

Pareigūnai šventės dalyvius pradžiugino atneštomis dovanomis: lankstinukais, atšvaitais, taip pat buvo parodytas filmukas saugaus eismo tema.

Koncerto žiūrovams buvo pateiktas įspūdingas renginys.

kriminalai.com

šaltinis: Mažeikių r. PK info.