Cigaretes gabenęs lazdijiškis nepraslydo pro Kybartų pasieniečių akis

cigaretės westKybartų punkte pasieniečiai išaiškino dar vieną kontrabandininką, iš Kaliningrado srities automobilio slėptuvėse gabenusį kontrabandinius rūkalus. Lazdijų gyventojas taip bandė į Lietuvą atgabenti beveik 2 tūkst. pakelių cigarečių.

Pastaruoju metu Kybartų kontrolės punkte gausu pagal panašų scenarijų besiklostančių įvykių – dokumentus tikrinantiems pasieniečiams iš Rusijos grįžtantis automobilis pasirodo įtartinas. Tuomet VSAT pareigūnai nusprendžia jį patikrinti detaliai ir pagalbon pasikviečia Kybartų punkte dirbančius ir čia už kontrabandos užkardymą atsakančius muitininkus. Telieka klausimas, per kiek laiko iš mašinos slėptuvių bus ištraukti cigarečių pakeliai ir kiek jų bus suskaičiuota.

Pirmadienį į Kybartų punktą iš Rusijos įvažiavo 24-erių Lazdijų gyventojo vairuojamas automobilis „Mazda 626“. Vairuotojo ir mašinos dokumentai buvo tvarkingi, vyras, atrodė, nieko draudžiamo negabena. Tačiau pasieniečiai, turėdami įtarimų ir informacijos iš kolegų operatyvininkų, nusprendė mašiną patikrinti detaliai.

Kartu su muitininkais VSAT pareigūnai netrukus aptiko, kad „Mazda 626“ slėptuvėse prikišta cigarečių pakelių. Jų rasta dujų balione, durelėse, sėdynėse ir po priekine apdaila. Iš viso lazdijiškis į Lietuvą gabeno 1960 pakelių cigarečių „West“ be akcizo ženklų.

Tyrimą dėl šios kontrabandos gabenimo vykdo muitininkai.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.