Chuliganas turės grįžti už grotų

chuliganasKlaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl vienos uostamiesčio bendrovės apsaugos darbuotojo sumušimo.

Įtariama, kad šį pavasarį kumščiais ir kojų spyriais konfliktą su apsaugos darbuotoju „išsprendė“ anksčiau teistas šiuo metu komercinių projektų vadovu dirbantis 1976 metais gimęs uostamiestyje garsios nusikaltėlių šeimos atstovas V. G. Teisėsaugininkai nustatė, kad nukentėjusiajam tąsyk buvo sumušta galva ir kaklas, suplėšyti marškinėliai. Visa tai padaryta viešoje vietoje, demonstruojant nepagarbą aplinkiniams.

Įtariamasis buvo sulaikytas bei uždarytas areštinėn, jam įteiktas įtarimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo (LR BK 284 str. 1 d.). Po laikino sulaikymo šiam klaipėdiškiui paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Beje, 2010 m. gegužės mėnesį V. G. lygtinai, neatlikęs 3 metų 2 mėnesių bausmės, paleistas iš pataisos namų, kuriuose atlikinėjo 8 metų laisvės atėmimo bausmę, paskirtą už padėjimą parduoti didelį kiekį narkotinių (psichotropinių) medžiagų, savavaldžiavimą panaudojant fizinį smurtą bei už neteisėtą disponavimą nešaunamuoju ginklu. LR BK 284 str. 1 d. už viešosios tvarkos pažeidimą numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki 2 metų.

vaizdo medžiaga:[youtube_sc url=“http://youtu.be/O54okho_pls“]

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *