Bankomatus sprogdinusiam kauniečiui paskirta laisvės atėmimo bausmė

BankomataiKauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus tyrėjai 2011 m. birželio 6 d. baigė ikiteisminį tyrimą dėl vagysčių iš gyvenamųjų patalpų bei vagysčių iš bankomatų (juos susprogdinant) ir perdavė baudžiamąją bylą Kauno miesto apylinkės prokurorams, kurie atidavė bylą teisminiam nagrinėjimui.

Šm. sausio 5d.Kauno miesto apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai vagystėmis ir turto sunaikinimu ar sugadinimu pareikšti kauniečiui pil. A.K., gim. 1980 m., teistam, nedirbančiam ir nustatė, kad 2005 metais pil. A.K. apvogė 2 butus, 2006 m. – vieną butą, o 2010 metų spalio – lapkričio mėn. pasikėsino apvogti tris bankomatus juos susprogdinant.

Dėl vagysčių iš butų bei bankomato bei turto sugadinimo buvo pareikšti civiliniai ieškiniai, todėl teismas nusprendė civilinius ieškinius patenkinti pilnai ir priteisti iš kaltinamojo pil. A.K., 218 891 Lt.

Kaltinamasis dėl vienos vagystės iš buto kaltu dalinai prisipažino, tačiau neigė apvogęs kitus du butus. Bankomatų teigė nesprogdinęs ir iš jų nevogęs. Pil. A.K. kaltė įrodyta, todėl teismas priėmė nuosprendį ir paskyrė bausmę – laisvės atėmimą penkeriems metams ir šešiems mėn., bausmę atliekant pataisos namuose.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apsk. VPK info.