Baltarusis turėjo suklastotą techninės apžiūros taloną, šiaulietis – padirbtą vairuotojo pažymėjimą

vairuotojo pazymejimasSavaitgalį pasieniečiams įkliuvo du automobilių vairuotojai, pateikę suklastotus dokumentus. Vilkiko vairuotojas baltarusis įvažiuodamas į Lietuvą pateikė suklastotą techninės apžiūros taloną, o keltu į Vokietiją susiruošęs keliauti šiaulietis – padirbtą vairuotojo pažymėjimą.

Šeštadienį VSAT Vilniaus rinktinės pasieniečiai Lavoriškių kontrolės punkte patikrino į Lietuvą iš Baltarusijos vykusį vilkiką „DAF“ su puspriekabe lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais. Sunkiasvorę transporto priemonę vairavęs 43 metų Baltarusijos pilietis VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus asmens bei automobilio registracijos dokumentus, tačiau pasieniečiai atkreipė dėmesį į vilkiko techninės apžiūros taloną. Pirminiais duomenimis, tai yra visiška klastotė: netikras ir dokumento blankas, ir įrašai jame.

Dėl disponavimo suklastotu dokumentu ir jo panaudojimo VSAT Vilniaus rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po apklausos baltarusis paleistas.

Klastotę pasieniečiams pateikė ir keltu iš Klaipėdos į Vokietijos miestą Kylį ketinęs vykti šiaulietis. Automobilį „Volvo S60“ angliškais valstybiniais registracijos numeriais vairavęs 35 metų vyras turėjo tvarkingus asmens dokumentus, tačiau kontrolės metu VSAT pareigūnams įtartinas pasirodė vyro pateiktas lietuviškas vairuotojo pažymėjimas. Įtariama, kad šis dokumentas irgi yra visiška klastotė.

VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnai dėl disponavimo suklastotu dokumentu ir jo panaudojimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po apklausos šiaulietis paleistas, tačiau jam neleista išvykti keltu.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *