Baltarusis cigaretes į Lietuvą vežė automobilio slėptuvėse (foto)

cigaretes9Baltarusis cigaretes į Lietuvą vežė automobilio slėptuvėse

Raigardo punkte muitininkai ir pasieniečiai sulaikė baltarusio vairuotą automobilį „Mercedes Benz E200“, kurio slėptuvėse į Lietuvą bandyta įvežti beveik tūkstantį pakelių cigarečių. Kontrabandos gabentojui gresia tūkstantinė bauda, be to, gali būti konfiskuotas kitam asmeniui priklausantis 2001 m. laidos automobilis.

Pirmadienį į Raigardo punktą iš Baltarusijos įvažiavo automobilis „Mercedes Benz E200“ baltarusiškais numeriais. Jį iš savo šalies atvairavo 27-erių Baltarusijos pilietis. Vairuotojo ir automobilio dokumentai buvo tvarkingi, deklaruotinų prekių vyras esą neturėjo.

Raigardo punkte budėję Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pareigūnai tądien turėjo kolegų iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus informacijos apie galimą pažeidimą – nelegalų akcizinių prekių gabenimą. Todėl Druskininkų pasieniečiai ir muitininkai ypatingą dėmesį skyrė iš Baltarusijos vykstančioms transporto priemonėms.

Dėl minėto „Mercedes Benz E200“ pareigūnams kilo įtarimų, kad juo gali būti gabenama nelegalių prekių, todėl mašiną nuspręsta patikrinti nuodugniai.

Automobilio galinėje dalyje ir slenksčiuose muitininkai ir pasieniečiai aptiko slėptuves, kuriose buvo 920 pakelių cigarečių „NZ Gold Superslims“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Šis krovinys įvertintas 7332 litais.

Cigaretės ir automobilis perduoti muitinės pareigūnams, kurie dėl kontrabandos pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai baltarusiui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų. Be to, gali nukentėti sulaikyto „Mercedes Benz E200“ tikrasis savininkas, Raigardo punkte demaskuotam baltarusiui patikėjęs savo mašiną. Teismas šį automobilį, kurį muitininkai įvertino 5 tūkst. litų, gali konfiskuoti.

kriminalai.com                           

šaltinis: VSAT Varėnos rinktinės info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *