Baigti du tyrimai dėl kanapių platinimo (video)

Baigti du tyrimai dėl kanapių platinimo

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė du ikiteisminius tyrimus dėl narkotinės medžiagos – kanapių ir jų dalių platinimo.

Įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis įteikti iš viso šešiems asmenims. Vienas iš įtariamųjų siejamas su organizuotu nusikalstamumu. Kaltininkai įtariami padarę 11 nusikalstamų veikų.

Iš neteisėtos apyvartos paimta daugiau nei 400 g narkotinės medžiagos.

2012 m. rugsėjo mėn. tarpmiestiniame autobuse, vykusiame iš Kauno į uostamiestį, Klaipėdos apskrities VPK ONTB pareigūnai sulaikė anksčiau neteistą Edviną N. (gim. 1982 m.).

Asmens kratos metu pas sulaikytąjį rasta ir paimta apie 400 g kanapių ir jų dalių bei psichotropinės medžiagos – metamfetamino. Kvaišalų aptikta ir kaltinamojo namuose.

Nustatyta, kad narkotines ir psichotropines medžiagas klaipėdiečiui Kaune pardavė Raseinių rajono gyventojas Žydrūnas J. (gim. 1982 m.).

Bendradarbiaujant su Kauno apskrities VPK pareigūnais, Kaune sulaikytas ir kanapių „platintojas-didmenininkas“ – taip pat anksčiau neteistas Raimondas V. (gim. 1973 m.).

Vienas kaltinamasis suimtas, likusiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Prokuroro sprendimais apribotos įtariamųjų nuosavybės teisės į daugiau nei 7 000 Lt.

Kito ikiteisminio tyrimo metu įtarimai dėl kvaišalų platinimo įteikti 1950 metais gimusiam klaipėdiečiui Semionui Ch. Jo bute policijos pareigūnai aptiko kokaino, 4-MEC, kanapių bei kanapių dervos pėdsakų.

Pas kaltinamąjį rastas ir paimtas kastetas.

Įtariama, kad asmuo pardavė narkotines medžiagas dviems uostamiesčio gyventojams – jiems įteikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas.

LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *