Baigtas visuomenę sukrėtusios naujagimio mirties tyrimas

Baigtas visuomenę sukrėtusios naujagimio mirties tyrimas

naujagimio mirties tyrimas
naujagimio mirties tyrimas

Ikiteisminis tyrimas, kuris Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėtas po to, kai šių metų kovo 9 dieną viename Pakruojo rajono kaime buvo rastas negyvas naujagimis amputuota koja, baigtas ekspertams nustačius, kad berniukas gimė neišnešiotas ir jau būdamas negyvas, o jį pagimdžiusi moteris turi rimtų psichinės sveikatos sutrikimų, tarp kurių ir priklausomybė nuo alkoholio.

Ekspertai nustatė

Ekspertai taip pat nustatė, kad šios moters teiginiai apie tai, kad ji neva pati uždusino ką tik pagimdytą vaiką, prasilenkia su realybe – jokių uždusimo ar dusinimo požymių neužfiksuota. Išvadose taip pat nurodoma, kad pagimdžiusi ir negyvam kūdikiui amputavusi koją moteris nesuvokė veikos pavojingumo ir negalėjo valdyti savo veiksmų.

Perduota gydyti

Atsižvelgdama į šias išvadas bei kitus tyrime gautus duomenis Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė Jūratė Tamašauskienė priėmė nutarimą nutraukti tyrimą dėl bejėgiškos būklės savo vaiko nužudymo.

Dvidešimt penkerių metų Pakruojo rajono gyventoja, atsižvelgiant į nustatytus sunkius sveikatos sutrikimus, dėl kurių jos elgesys yra neprognozuojamas ir keliantis pavojų, Šiaulių apylinkės teismo nutartimi yra perduota gydyti stacionarinėje gydymo įstaigoje.

kriminalai.com

šaltinis: Generalinės prokuratūros informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *