Automobiliu važiavę jaunuoliai buvo apsvaigę

kanapės bongasSausio 29 d. Ukmergės rajone Antakalnio 3 kaime Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato patruliai sustabdė automobilį „Audi A6″. Transporto priemonę vairavo dvidešimt vienerių metų ukmergiškis L. D., kartu su juo važiavo devyniolikmetis ir nepilnametė mergina.

Patikrinus automobilį jo bagažinėje buvo rastas bongas – tam tikra vandens pypkė, kuri daugiausia naudojama kanapių ir tabako mišinio ar kitų rūkalų rūkymui. Pareigūnams kilo įtarimas, kad automobiliu važiavę asmenys galėjo būti vartoję narkotinių medžiagų. Jie buvo pristatyti į Ukmergės ligoninės priėmimo skyrių, atlikti testai. Nustatyta, kad visi trys yra vartoję marichuanos. Nepilnametę merginą policijos pareigūnai pristatė tėvams į namus.

Devyniolikmečiui ir nepilnametei merginai buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 44 str. 2 d. dėl neteisėto narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimo, užtraukia baudą iki penkių šimtų litų.

Vairuotojui atliktas narkotikų tikrinimo testas taip pat buvo teigiamas. Jo tyrimai, paskyrus užduotį, dar bus patikrinti Toksikologijos laboratorijoje. Gavus atsakymą, bus sprendžiama, ar patraukti vairuotoją administracinėn atsakomybėn dėl vairavimo apsvaigus nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.