Iš atostogų nerūpestingumo į pareigūno kasdienybę sugrąžino kraupaus smūgio garsas

pareigunas gersimovasIš atostogų nerūpestingumo į pareigūno kasdienybę sugrąžino kraupaus smūgio garsas

Šiuo metu atostogaujantis Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus specialistas Piotras Gerasimovas gegužės 13-osios vidurdienį į Gegužių gatvę savo automobiliu įsuko, planuodamas pirkinius netoliese esančiame „Akropolio“ prekybos centre. Staiga jo mintis išblaškė kraupaus smūgio garsas.

Pamatė ant važiuojamosios dalies gulintį vaiką

Pareigūnas pamatė ant važiuojamosios dalies gulintį vaiką ir nuo jo nuvažiuojantį automobilį CHRYSLER. Pirmiausia Piotras sureagavo žmogiškai ir norėjo pulti prie berniuko, bet, pamačius, kad prie vaiko pripuolė kiti žmonės,  suveikė pareigūno instinktai ir jis, apgręžęs automobilį, nuskubėjo paskui pasišalinusį iš įvykio vietos automobilį. Šis, pasukęs į netoliese esančią Architektų gatvę, įsuko į vieno daugiabučio namo kiemą ir būtų sėkmingai pasislėpęs čia stovinčių transporto priemonių masėje, jei ne iš paskos jį sekęs P. Gerasimovas. Pareigūnas automobilio  vairuotoją sulaikė ir perdavė kolegoms.

55 metų  vyrui pareigūnai alkoholio tikrintuvu nustatė  vidutinį –  2,27 prom., girtumą. Būdamas neblaivus, jis nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė ir sužalojo aštuonmetį berniuką. Nukentėjusiajam diagnozuoti šlaunikaulio lūžis ir galvos smegenų edemos, jo būklė sunki,  iš Respublikinės Šiaulių ligoninės gydyti jis pervežtas į LSMU Kauno klinikų Vaikų intensyvioioss terapijos skyrių.

Vairuotojas areštinėje

Dėl kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimo  pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vairuotojas atsidūrė į areštinę. Jam pareikštas įtarimas, kad vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo taisykles, dėl to įvyko avarija, dėl kurios buvo sunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata.  Baudžiamasis kodeksas numato, kad už tai gali būti skirti viešieji darbai arba bauda, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Šį eismo įvykį tirianti Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato  tyrėja Simona Norkutė įvykio liudininkus prašo paskambinti  telefonu (8 41) 397 595 arba parašyti elektroniniu paštu: simona.norkute@policija.lt.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *