Artėjant šventėms moksleiviai informuojami apie civilinės pirotechnikos priemones

petarda_pirotechnikos_priemoneVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistės atliko informacinį darbą. Specialistės dirbančios nepilnamečių teisės pažeidimų prevencijos srityje, nuo gruodžio 2 d. ugdymo įstaigose pradėjo moksleivių informavimą apie civilinės pirotechnikos priemones.

Moksleiviai supažindinami su Lietuvos Respublikos civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatyme įtvirtinta civilinių pirotechnikos priemonių ženklinimo, įsigijimo, naudojimo nustatyta tvarka, atkreiptinas dėmesys į apribojimus dėl amžiaus, draudimus, naudojant civilinės pirotechnikos priemones taip pat moksleiviai informuojami apie atsakomybę už teisės pažeidimus susijusius su civilinės pirotechnikos priemonių įsigijimo, naudojimo nustatytos tvarkos pažeidimus.

Moksleiviams primenama apie būtinumą laikytis saugumo reikalavimų, naudojant civilinės pirotechnikos priemones, siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų, kurių metu gali būti padaryta žala žmonių sveikatai ar kitam turtui.

kriminalai.com                           

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *