Apvogti kiosko nepavyko

Vasario 7 d., apie 20 minučių po vidurnakčio pradėjo veikti signalizacija ukmergiškei N. M. priklausančiame prekybiniame kioske, kuris yra turgavietėje, Klaipėdos gatvėje. Atvykę saugos darbuotojai pastebėjo, kad per langelį buvo pasikėsinta įsibrauti į kiosko, kuriame prekiaujama konditerijos gaminiais, vidų. Apžiūrėjus teritoriją sniege matėsi pėdsakai. Apie tai apsaugininkai informavo policiją ir patys sekė pėdsakais, kurie nuvedė link namo. Užėjus į vidų, lovoje rastas gulintis jaunuolis. Vaikinas neneigė, jog buvo turgaus teritorijoje, tačiau tikino neplėšęs kiosko. Jis buvo atvežtas į Ukmergės rajono policijos komisariatą nustatyti asmenybę. Paaiškėjo, kad tai Ukmergės miesto gyventojas J. G. (g. 1990 m.).

Beje, N. M. priklausantis kioskas šiais metais du kartus jau buvo apvogtas. Sausio 23 d. ir vasario 2 d. kiosko savininkė kreipėsi į policiją, pranešdama, kad pavogti įvairūs konditeriniai gaminiai.
Vakar į policijos komisariatą J. G. pirmiausia buvo atvežtas iš prekybos centro „Maxima“. Jaunuolis buvo sulaikytas, kai bandė pavogti džemperį. Pristačius į Policijos komisariatą, jam buvo surašytas administracinis teisės pažeidimų protokolas, o vėliau J. G. išleistas. Antrą kartą, teprabėgus keletui valandų, vaikinas vėl pateko į policiją įtariant pasikėsinimu apvogti kioską. Šįsyk taip vaikinas greitai neištrūko – jis yra dviem paroms sulaikytas. Žadama kreiptis į teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo.
J. G. į policijos akiratį pateko jau gerokai anksčiau. Jis jau yra teistas, prieš metus sugrįžo iš įkalinimo įstaigos. J. G. įtariamai yra pareikšti ir kitoje byloje, kurios ikiteisminis tyrimas atliekamas Ukmergės rajono policijos komisariate.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos