Apšaudytu automobiliu sprukę kontrabandininkai neteko pusketvirto tūkstančio pakelių rūkalų

apsaudyti kontrabandinikai sprukoApšaudytu automobiliu sprukę kontrabandininkai neteko pusketvirto tūkstančio pakelių rūkalų

Pagėgių rinktinės pasieniečiai ant Nemuno kranto aptiko 3500 pakelių kontrabandinių cigarečių. Jų pasiimti atvykęs ir į pasalą patekęs vyras beskubėdamas pametė dokumentus. Jis spruko nuo pareigūnų įšokęs į važiuojantį automobilį. Pasieniečiai šį „Audi A6“ apšaudė ir vėliau aptiko pamestą likimo valiai.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės pasieniečiai ties Pagėgių savivaldybės Plaušdvarių kaimu, krūmuose Nemuno pakrantėje, aptiko į juodą polietileną supakuotas 7 dėžes. Nemunu čia eina siena su Rusija.

VSAT pareigūnai paliko pasalą. Joje buvę pasieniečiai po kelių valandų pamatė, kad prie paliktų dėžių atvažiavo automobilis „Audi A6“, kuriame buvo du asmenys. Išlipęs keleivis nuėjo prie krūmuose esančių dėžių ir pradėjo jas nešti link automobilio. Iš pasalos iššokę pasieniečiai bandė vyrą sulaikyti, tačiau šis metė nešulius ir sugebėjo įšokti į važiuoti pradėjusį automobilį.

VSAT pareigūnai nurodė vairuotojui sustoti, tačiau šis nepakluso. Tuomet vienas pasienietis iš tarnybinio pistoleto iššovė įspėjamąjį šūvį į viršų. Vairuotojui ir toliau nestojant VSAT pareigūnas paleido tris šūvius į „Audi A6“ priekinę dalį, tačiau automobilis nulėkė Nemuno pakrantės keliuku.

Pasieniečiai tarnybiniu visureigiu jį nusivijo. „Audi A6“ buvo aptiktas už maždaug 3 kilometrų peršautu radiatoriumi ir apgadintomis kitomis variklio skyriaus dalimis. Juo vykę asmenys buvo pasišalinę.

Toje vietoje, kur gulėjo dėžės ir buvo panaudotas ginklas, pasieniečiai rado asmens dokumentus, kuriuos pametė nuo jų sprukęs ir į „Audi A6“ įšokęs vyras. Jie išduoti 27-erių Pagėgių savivaldybės gyventojui, pasieniečiams gerai žinomam dėl kontrabandos gabenimo.

Iš viso VSAT pareigūnai sulaikė 3500 pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo VSAT Pagėgių rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyksta pabėgusio kontrabandininko paieška.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *