Apdovanoti konkurso „Užfiksuok kelių eismo taisyklių pažeidėją“ laureatai

Apdovanoti konkurso „Užfiksuok kelių eismo taisyklių pažeidėją“ laureatai

Šiandien Policijos departamente pagerbti ir apdovanoti konkurso „Užfiksuok kelių eismo taisyklių pažeidėją“ laureatai ir aktyviausi dalyviai.

Konkurse dalyvavo apie 40 dalyvių, kurie atitiko konkurso nuostatų kriterijus. Aktyvesni buvo vyrai, amžius nuo 22 iki 53 metų. Video reportažų buvo gauta nedaug.

Nors konkursas buvo daugiau akcentuotas į įvykių sumažinimą, kurie įvyksta dėl šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimų, sulaukta nemažai nuotraukų, kur užfiksuoti neteisingi mašinos parkavimai, tačiau pagal nuostatus šios nuotraukos konkurse nedalyvavo. Tačiau į šią medžiagą buvo sureaguota ir ji buvo persiųsta į teritorines policijos įstaigas, kur buvo išnagrinėta ir priimti sprendimai pažeidėjų atžvilgiu.

Visi laureatai apdovanoti

Trims geriausią video medžiagą atsiuntusiems asmenims policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla įteikė video registratorius, dar penkiems aktyviausiems asmenims įteiktos policijos atminimo dovanėlės. Visi laureatai taip pat apdovanoti atminimo konkurso diplomais.

Konkursas vyko 2011 m. rugsėjo 1 d. – 2011 m. gruodžio 31 d. Tikslas – skatinti eismo dalyvių pagarbą vieni kitiems, mažinti Kelių eismo taisyklių pažeidimų skaičių bei išvengti eismo įvykių, kurie įvyksta dėl šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

kriminalai.com
šaltinis: PD info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį