Anykščių policijos pareigūnai – Traupio bendruomenės 10-mečio šventėje

Praėjusį penktadienį, birželio 7-ąją, Anykščių rajono Traupio miestelio bendruomenė paminėjo savo 10-metį. Anykščių policijos bendruomenės pareigūnai Rūta Avižaitė, Raimonda Kvietkauskaitė ir Nerijus Urbonas, aktyviai bendradarbiaujantys su miestelio bendruomene, prisijungė prie šventės ir organizavo sporto varžybas – krepšinio „Trys prieš tris“ ir smiginio.

Krepšinio varžybose dalyvavo ir policijos komanda, kurią sudarė Andrius Auryla, Nėrijus Blažys ir Gintaras Rudokas.

Bendruomenės pareigūnai džiaugėsi, kad susirinko nemažai sportuojančių ir dar daugiau juos palaikančių traupiečių. Kol vieni sportavo, kiti juos palaikydami nepamiršo pasižymėti vertingų daiktų: nešiojamų kompiuterių, mobiliųjų telefonų, dviračių.

Pasibaigus sporto renginiams bendruomenės pareigūnai kartu su visais Traupio bendruomenės nariais dalyvavo Šv. Mišiose ir iškilmingame minėjime-koncerte, kuriame apdovanoti sporto varžybų nugalėtojai.

Bendruomenės pareigūnai džiaugėsi, kad juos labai šiltai ir nuoširdžiai sutiko bendruomenės pirmininkė Janina Savickienė, Traupio seniūnė Daiva Tolušytė ir visi traupiečiai. Kaip ir visiems Traupio bendruomenės nariams, policijos pareigūnams šventės pradžioje buvo įteikti proginiai medaliai, skirti šiai šventei, o koncerto metu Traupio moterų šokių kolektyvas policininkams šoko „Sirtakį“. Jau gerokai sutemus, po koncerto, visi šventės dalyviai į dangų paleido dešimt žibintų, simbolizuojančių dešimt Traupio bendruomenės gyvavimo metų.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos aps. VPK Anykščių r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *