Anykščių kriminalistai atskleidė prieš metus įvykdytą plėšimą

Policija2012 m. gruodžio 12 d. Anykščių policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, įvykdyto įsibrovus į S. V., gimusios 1934 m., gyvenančios Anykščių rajone, Troškūnų seniūnijoje, Juostininkų kaime.

Anykščių policijos pareigūnai, intensyviai tyrę šią nusikalstamą veiką, bendradarbiaudami su Kėdainių ir kitų rajonų policijos pareigūnais, surinko pakankamai duomenų ir nustatė, kad šį sunkų nusikaltimą padarė bendrininkų grupė iš Šiaulių rajono.

Įtarimai dėl plėšimo pareikšti Šiaulių rajono gyventojams R. J., gimusiam 1987 m., ir L. B., gimusiam 1988 m., bei Kėdainių miesto gyventojai A. A., gimusiai 1990 m.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad įtariamieji nakties metu per langą įsibrovė į nukentėjusios namus, kur vartodami fizinį ir psichologinį smurtą, t. y. sudavę smūgius ir surišę nukentėjusiajai kojas bei rankas, pagrobė 30 tūkst. litų.

Įtariamiesiems pareikšti įtarimai padarius nusikalstamą veiką, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d.

Nustatyta, kad ši bendrininkų grupė panašias nusikalstamas veikas įvykdė ir kituose rajonuose. Įtariamiesiems R. J. ir A. A. teismas paskyrė kardomąsias priemones – suėmimus, L. B. paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Ši tyrimo medžiaga persiunčiama į Kauno apygardos prokuratūrą, kur bus sujungti visi tyrimai dėl padarytų nusikaltimų.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *