ALYTAUS APSKRITIES VPK ĮVYKIŲ IR NUSIKALTIMŲ 2016 m. sausio mėn. 23 d. SUVESTINĖ

policijaALYTAUS APSKRITIES VPK ĮVYKIŲ IR NUSIKALTIMŲ 2016 m. sausio mėn. 23 d. SUVESTINĖ

  1. 2016-01-23 Alytaus r., A. A. sodyboje rasta daiktų visuma panaši į aparatą naminei degtinei gaminti, apie 17 litrų skysčio alkoholiui būdingą kvapą ir apie 700 litrų raugo turinčio brogai būdingą kvapą.  Alytaus AVPK LR BK 201 straipsnis: NETEISĖTAS NAMINIŲ STIPRIŲ ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ, NEDENATŪRUOTO AR DENATŪRUOTO ETILO ALKOHOLIO, JŲ SKIEDINIŲ (MIŠINIŲ) IR APARATŲ JIEMS GAMINTI GAMINIMAS, LAIKYMAS, GABENIMAS AR REALIZAVIMAS 1 d.
  2. 2016-01-23 10.00 val. Alytaus r., D. S., g. 1968 sodyboje rasta daiktų visuma panaši į aparatą naminei degtinei gaminti, apie 20 litų skysčio turinčio naminei degtinei būdingą kvapą ir apie 100 litrų raugo, turinčio brogai būdingą kvapą. Alytaus AVPK LR BK 201 straipsnis: NETEISĖTAS NAMINIŲ STIPRIŲ ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ, NEDENATŪRUOTO AR DENATŪRUOTO ETILO ALKOHOLIO, JŲ SKIEDINIŲ (MIŠINIŲ) IR APARATŲ JIEMS GAMINTI GAMINIMAS, LAIKYMAS, GABENIMAS AR REALIZAVIMAS 1 d.

  3. 2016 m. sausio 23 d. apie 22.00 val. Alytaus m., pil., 1990 m., grasino sudeginti savo sutuoktinę L. S. gim., 1983 m. panaudodamas degų skystį. A. S. panaudodamas jėgą įstūmė nukentėjusiąją į vonią ir sakydamas, jog ją sudegins, nuėjo į balkoną pasiimti degaus skysčio. Pasiėmęs degų skystį vyriškis pamatė koridoriuje L. S. sūnų E. (12 metų) ir jį nusivijo į lauką. Daugiau A. S. į butą nebegrįžo, tačiau vėliau buvo sulaikytas. Moteris paaiškino, kad A. S. grasinimas buvo realus, kadangi jis yra daug kartų teistas už įvairius nusikaltimus, taip pat yra anksčiau smurtavęs prieš ją pačią. Moteris nurodė, kad įvykio metu jai fizinis skausmas nebuvo sukeltas. Įvykio vietoje L. S. sūnus parodė, kad rankoje vyriškis turėjo purškiamo skysčio flakoną su užrašu „Wurth“ ant kurio yra ženklas, jog skystis yra degus. Skystis paimtas įvykio vietos apžiūros metu. Dėl įvykio sulaikytas A. S. ir uždarytas į Alytaus apskrities VPK Areštinę.

    Alytaus AVPK LR BK 145 straipsnis: GRASINIMAS NUŽUDYTI AR SUNKIAI SUTRIKDYTI ŽMOGAUS SVEIKATĄ ARBA ŽMOGAUS TERORIZAVIMAS 1 d.
  4. 2016-01-22, apie 17.20 val., Prienų r. kelyje Rokai-Girininkai-Purvininkai, M. K., gim. 1977 gyv., Kaune, vairuodamas automobilį VOLVO S80, tamsiu paros metu, susidūrė su staiga į kelio važiuojamąją dalį išėjusiu, be šviesą atspindinčios liemenės bei kitų šviesą atspindinčių elementų, pėsčiuoju K. S. gim. 1956 gyv. Prienų r. Eismo įvykio metu nukentėjo K. S., kuris dėl lengvos smegenų traumos ir lūžusio šonkaulio pristatytas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę, Kauno klinikų skubios pagalbos skyrių. Alytaus AVPK Prienų PK LR BK 281 straipsnis: KELIŲ TRANSPORTO EISMO SAUGUMO AR TRANSPORTO PRIEMONIŲ EKSPLOATAVIMO TAISYKLIŲ PAŽEIDIMAS 1 d.

  5. 2016-01-23 apie 10.54 val. socialiniame bute, esančiame Druskininkuose, kuriame apgyvendintas A. B. gim. 1954 m., lovoje rastas A. B. gim. 1975 (be pastovios gyvenamosios vietos) lavonas. Ant lavono veido, po kairiąja akimi matosi kraujosruva bei sudžiūvusio kraujo pėdsakai. Paskirta užduotis atlikti lavono tyrimą, pavedant ją atlikti Valstybės teismo medicinos tarnybos prie LR Teisingumo ministerijos Alytaus poskyrio specialistams.

  6. 2016-01-23 apie 15.30 val. savo namuose, esančiuose Varėnos r., rastas pasikorusio M. I. gim., 1972 m, lavonas. Apžiūros metu ant lavono išorinių kūno sužalojimų nerasta.

kriminalai.com

šaltinis: Alytaus apsk. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *