Alui pinigų iš grobimų prasimanančius jaunuolius priglaudė areštinė

antrankiai_newSausio 5-osios pavakary Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato patruliai sulaikė ir į areštinę uždarė  du jaunuolius, kurių nusikaltimo objektais buvo moterys. Šių vaikinų pažįstami pareigūnams pasakojo, kad minėti jaunuolai, panorę alaus, jau ne pirmą kartą pinigų tam prasimano, atiminėdami rankines.

Sausio 5-ąją apie 17.30 val. policijos budėtojus pasiekė pranešimas, kad Šiauliuose, prie Tilžės g. 118-ojo namo, užpulta moteris. Vienas nepilnametis kumščiu jai trenkė į galvą. Kaip nurodė liudytojai, grupė jaunuolių įšoko į autobusą ir nuvažiavo centro link. Patrulių keli ekipažai pradėjo žvalgyti miesto centre esantį mikrorajoną. Po 10-ties minučių policijos budėtojus vėl pasiekė pranešimas apie užpultą dar vieną moterį. 77 metų šiaulietė grupės jaunuolių buvo pargriauta ir apiplėšta Trakų g. namo kieme. Iš senolės buvo atimta rankinė. Moteris dėl daugelio paviršinių sužalojimų atsidūrė ligoninėje.

Patruliai susiaurino paieškos mikrorajoną ir Ežero g. sulaikė du įtariamuosius bei surado pagrobtąją rankinę. Abu sulaikytieji buvo neblaivūs. 18-mečiui P. G. nustatytas 0,79 prom. girtumas ir jam pareikštas įtarimas dėl Trakų g. padaryto plėšimo. 16-mečiui E. T. nustatytas 0,72 prom. girtumas. Jam pareikšas įtarimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, padaryto Tilžės gatvėje.

Šiaulių miesto policijos komisariato pareigūnai, tiriantys šias nusikalstamas veikas, aiškinsis, ar tik nėra prieš Naujuosius metus Šiauliuose padarytos atvirosios vagystės šių pačių jaunuolių darbas.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *