Alkoholis broliams sukėlė daug rūpesčių

Vasario 15 d. apie 9 val. policija gavo pranešimą, kad į Prienų rajono apylinkės teismo pastatą atvyko du girti jaunuoliai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato patruliai, atvykę į teismo pastatą, rado brolius D. L., gim. 1983 m., ir P. L., gim. 1989 m., gyvenančius Prienų r., Balbieriškio sen., Medvišių k., nuo kurių sklido alkoholio kvapas.

Neblaiviems jaunuoliams patruliai nurodė kartu vykti į policijos komisariatą, tačiau pil. P. L. įsėdo į jam priklausantį automobilį Audi 80 ir pavažiavęs apie 100 metrų išlipo iš jo. Pareigūnams pasiteiravus, kodėl vairavo automobilį, paaiškino, kad automobilis buvo paliktas kelio ženklo „Sustoti draudžiama“ galiojimo zonoje. Į pareigūnų klausimą, kodėl vairavo automobilį būdamas neblaivus, P. L. atsakė, kad alkoholį gėrė, tačiau nesijaučia girtas. Policijos patruliai ruošėsi alkoholio matuokliu nustatyti girtumo laipsnį, tačiau P. L., siekdamas išvengti patikrinimo ir administracinės atsakomybės už transporto priemonės vairavimą neblaiviam, pareigūnams pasiūlė „mainus“ ir bandė juos papirkti 100 Lt.

Už pasirodymą girtiems (P. L. buvo nustatytas 2,37 promilės girtumas, o jo broliui D. L. – 2,02 promilės girtumas) viešoje vietoje buvo paskirti įspėjimai. P. L., kuris vairavo automobilį neblaivus, surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 126 straipsnį. Už šį pažeidimą numatyta administracinė atsakomybė nuo 2 000 Lt iki 3 000 Lt bauda su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų arba administracinį areštą nuo dešimties iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.

Vasario 22 d. už policijos pareigūnų papirkimą Prienų rajono apylinkės teismas pil. P. L. paskyrė pusės metų laisvės apribojimą.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos